38799966-5.jpg

شركت مهندسي روهين تراش در سال ۱۳۷۲ ، ابتدا با هدف طـراحي و ساخت ماشين آلات صنعتي، ايجاد خطـوط توليد ، ساخت قالب و توليد قطعات و مجموعه های صنعتي خصوصاً قطعات خودرو تاسيس گرديد و با توسعه فعالیت خود، در زمینه طراحی و تولید محصولات دیگری نیز گام نهاد.

این مجموعه با بهره گيری از كادر متخصص خود و تحقیقات گسترده مهندسی، در سال 1378 اقدام به نمونه پردازی، تولید و بهینه‌سازی مجموعه ریل های  KBK نمود که پیش از آن در خارج از مرزهای کشور، تولید و روانه ایران میشد.

دغدغه استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای توسعه سیستم های جابجایی در صنایع همچنان ادامه داشت تا گروه مهندسی روهین تراش گام دیگری در تولید خودکفای این محصولات بردارند. سرانجام در سال 1395 تلاشها به ثمر رسید و این شرکت اقدام به طراحی، نمونه سازی و تولید مونوریل های EMS  و متعلقات آن (شامل ریل، شینه، ترولی، کریرمخصوص و ...) کرد تا نياز صنایع ملی به این سیستم جابجایی هوشمند را تامين نمايد.

بالاترین سطح کیفی در اجرای پروژه از طراحی سیستم تا پشتیبانی و خدمات پس از فروش

شرکت روهین تراش با داشتن سالها تجربه و تخصص در طراحی و تولید سیستم های جابجایی برای صنایع مختلف، به یکی از نام های درخشان در میان فعالان این عرصه در صنایع گوناگون تبدیل شده است. طراحی و تولید قطعات تا اجرای بی نقص و با کیفیت پروژه ها، تخصص کارشناسان ماست که در سالهای متمادی، اعتماد و رضایت مشتریان را برای روهین تراش به ارمغان آورده است. رضایت چندساله‌ی مشتریان و گواهینامه های بین المللی کیفی این شرکت، گواه مستندی بر تلاش همواره ما بر حفظ بالاترین سطح کیفیت، همراه با پشتیبانی و همراهی صنایع است.

مدیران روهین تراش به استمرار همکاری با مشتریان گذشته تا حال خود که ناشی از همراهی مدام در روند معاملات و اعتماد در شرایط سخت اقتصادی بوده، افتخار می کنند.

امروزه بزرگترین شرکت های صنعتی کشور برای راه اندازی خطوط تولید، جابجایی در انبار ها، نصب و بکارگیری ابزار های سنگین و ... ، از انواع ریل KBK و ریل EMS تولید شده توسط شرکت روهین تراش استفاده می‌کنند و استفاده از این تکنولوژی، رشد روزافزونی در صنایع مختلف دارد تا با تسهیل فرایند های جابجایی، باعث کاهش استهلاک سیستم، هزینه ها و منابع گردد.

roohintarash certificate1 roohintarash certificate2