تهران . جاده قدیم کرج | جاده شهریار
بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک ۷
سیستم های جابجایی
KBK - EMS
صد ها پروژه موفق
تراک سوئیچ EMS

تراک سوئیچ EMS

EMS

تراک سوئیچ EMS سیستم تغییر مسیر مونوریل

تراک سوئیچ EMS سیستمی هوشمند و کابردی در مونوریل EMS است که جهت ایجاد انشعاب و تعویض خطوط در مسیر های 2 یا چند تایی از آن استفاده میشود. 

تراک سوئیچ EMS سیستم پیوسته‌‌ای در ساختار  مونوریل هاست که عمدتا در خطوط تولید برای جابجایی و حرکت قطعات و محصولات مورد استفاده قرار میگیرند و وظیفه ایجاد یک لوپ مدور را دارند تا چرخه به طور دائم در حال فعالیت باشد. گاهی در خط تولید مبدا و مقصد محصولات و قطعات، یک نقطه یکتا نیست و لازم است که قطعات در یک سالن به مسیر های متفاوتی هدایت شوند.  

باتوجه به اینکه امکان نصب چندین مونوریل در یک سالن تقریبا غیر ممکن است، باید با اعمال تغییراتی در مونوریل فعال در سالن، این مشکل را مرتفع کنیم. تراک سوئیچ ems ، سیستمی هوشمند و کاربردی است که ایجاد انشعاب و تغییر مسیر ریل را به سادگی و با دقت فراوان در زمان بندی لازم فراهم میکند.

با اضافه کردن این سیستم انشعاب روی مجموعه مونوریل، امکان تغییر مسیر به سمت ایستگاه های مختلفی فراهم میشود. مثلا گاهی قصد خروج یک کریر یا محصول از خط را داریم و برای استخراج قطعه از لوپ مونوریل، باید مسیر آن به سمت ایستگاه خروج و تخلیه و یا ایستگاه تعمیراتی تغییر کند.

به طور مثال: امکان دارد که یکی از کریرها دارای مشکل شده باشد که در این صورت خط تولید می‌بایست متوقف گردد؛ ولی به منظور عدم توقف خط تولید، یک خط تعمیرات تعبیه می‌شود که در صورت نیاز کریر مشخص شده از دور لووپ خارج شود و بدون مشکل خط تولید همچنان در حال کار باشد.

_____________________________________________________________________

انواع ریل های تولیدی توسط شرکت مهندسی روهین تراش، ما حصل سال ها مطالعه و تحقیق و تجربه در زمینه صنعت جابجایی هستند. مهندسین و کارشناسان روهین تراش از مرحله تخمین نیاز تا طراحی و تولید و خدمات پس از نصب، همراه شما هستند تا بهترین نتایج را برای مجموعه شما رقم بزنند. اگرچه روهین تراش رقیبی در این سطح کیفی طراحی و تولید ریل kbk در ایران ندارد، اما همواره ما رقابت سختی با صنایع خارجی و حتی با دیروز های خودمان داریم  تا در مسیر ارتقاء روز افزون کیفیت، منفع نباشیم.

شما همواره میتوانید ضمن تماس با کارشناسان روهین تراش برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فنی ما، نسبت به سطح نیاز های طراحی و تولید این قطعات متناسب با پروژه و کسب و کار خودتان، اطلاعات لازم را به دست آورید.

جزئیات محصول

ارتباط با ما
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک 7
تلفن: 02165605715
فکس: 02165605719
تماس
تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار-خ وحید 3-پ 7
شنبه تا چهار شنبه 9:00 - 17:00

درباره ما