تهران . جاده قدیم کرج | جاده شهریار
بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک ۷
سیستم های جابجایی
KBK - EMS
صد ها پروژه موفق
ریل سقفی kbk دو پل

ریل سقفی kbk دو پل

مدل های ریل سقفی kbk و کاربرد آنها

ریل سقفی kbk دو پل

برای حمل بار در سطح سالن به صورت طولی و عرضی ، می‌توان از ریل kbk تک پل و دوپل استفاده کرد.

ریل سقفی kbk یا جرثقیل سقفی سبک، یکی از تکنولوژی های روز دنیا برای بکارگیری به عنوان سیستم های جابجایی در محیط های کاری است.

یکی از مدل های متناسب با کاربرد های ویژه کارگاه و انبار که توسط شرکت مهندسی روهین تراش طراحی و تولید میشود، ریل kbk دو پل است که در صنایع و بخش های مختلف محیط های کارگاهی، استفاده های متعددی از آن میشود. 

ریل سقفی kbk دوپل، از جهات مختلفی مشابه ریل kbk تک پل است و نقطه کلیدی تفاوت این دو سیستم، وجود یک شاخه ریل اضافه همراه با متعلقات حرکتی kbk است. اضافه شدن این بخش مولفه هایی در کابرد این محصول را تغییر داده است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

این محصول هم مانند دیگر انواع ریل kbk، راه حلی مناسب و اقتصادی برای جابجایی مواد و قطعات با استفاده بهینه از فضای آزاد بالای محیط های کاری است.

 ریل سقفی kbk دوپل هم مانند همتای مشابه خود، با نصب شدن روی سازه های سقف، امکان انتقال وجابجایی بار مورد نظر، در تمام سطح سالن را فراهم می آورد.

ریل kbk روهین تراش- ریل سقفی- ریل دو پل

کاربرد های اصلی ریل سقفی kbk دو پل

همانطور که اشاره کردیم آرایش کلی ریل دو پل مانند ریل تک پل چیده شده و برای حمل بار در سطح محل کار بصورت طولی و عرضی، این دو سیستم استفاده می‌شوند. در این روش ریل متحرک به دلیل نوع خاص اتصالات بکار رفته، قابلیت حرکت در مسیر های غیر موازی را دارا می باشد. قابل ذکر است که جابجایی می تواند به‌وسیله نیروی دستی یا برقی اعمال گردد.

به طور مثال برای جابجایی قطعات با با وزن متوسط تا سنگین  بین دستگاه ها نیاز به یک سیستم جابجایی آسان ولی قدرتمند دارد که ریل های تک پل  و دو پل kbk این امکان را فراهم میکند.

همچنین این قطعه کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف برای نصب دستگاه های سنگین وزن متحرک ( مانند دستگاه جوش گان، فرز ها و ...) دارد که برای افزایش سهولت دسترسی و استفاده، در بالای سالن در بخش های تولید و مونتاژ نصب می شوند.

از دیگر موارد کاربرد میتوان به جابجایی الوان های چوب،رول کارتن ،استفاده در کارگاه مکانیک خودرو،جابجایی باکس و پالت و... اشاره کرد.

تفاوت اصلی ریل تک پل و دو پل kbk :

سیستم دو پل دارای یک شاخه ریل اضافه همراه با متعلقات مربوطه است که مطابق تصاویر، به صورت موازی با ریل دیگر حرکت و عمل میکند. این افزونه، قدرت و پایداری مجموهه نسبت به وزن های بالا را افزایش می‌دهد.

جهت حمل بارهای سنگین تر، دراین روش علاوه بر افزایش قابلیت تحمل بار به میزان قابل توجه،یونیت طراحی شده برای نصب بالابر که بین دو پل قرار میگیرد بیشترین قابلیت لیفت بار را فراهم میکند.

این محصول از کارگاه های کوچک تا کارخانجات بزرگ دارای کاربرد های فراوانی می باشد

  

مزایای استفاده از سیستم جابجایی kbk دو پل

 

  • قدرت و قابلیت بیشتر حمل بار نسبت به ریل دو پل
  • امکان نصب در طول های متنوع و لی اوت های مختلف
  • نیاز بسیار کم به نگهداری و تعمیرات
  • امکان استفاده بصورت دستی و برقی
  • آزاد سازی کف کارگاه یا کارخانه به صورت کامل
  • سهولت در استفاده ، ایمنی بالای کار و قابل اطمینان بودن روش
  • قابلیت بارگذاری بارهای متنوع از 50کیلوگرم تا 1 تن
  • حرکت دادن بار های سنگین با نیروی بسیار کم
  • جابجا کردن بار یا ابزار به صورت کاملا کنترل شده ( بدون وارد کردن شوک)

 

شرکت مهندسی روهین تراش با تکیه به توان تخصصی کارشناسان خبره این صنعت و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، بزرگترین طراح و تولید کننده ریل kbk و تمام انواع و متعلقات این سیستم جابجایی، با بهترین کیفیت ممکن، در پهنه بزرگ کشور ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با کارشناسان روهین تراش در رابطه با سیستم های مورد نیاز کارخانه یا کارگاه شما، میتوانید از طریق راه های ارتباطی ما، تماس بگیرید. 

 

جزئیات محصول

ارتباط با ما
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک 7
تلفن: 02165605715
فکس: 02165605719
تماس
تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار-خ وحید 3-پ 7
شنبه تا چهار شنبه 9:00 - 17:00

درباره ما