تهران . جاده قدیم کرج | جاده شهریار
بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک ۷
سیستم های جابجایی
KBK - EMS
صد ها پروژه موفق
ریل بازویی KBK

ریل بازویی KBK

گردش تا 300 درجه به دور محور عمودی

ریل بازویی KBK

جابجایی قطعات و مواد و دستگاه ها، در محیط های کاری، در شرایط و فرم های متفاوتی اتفاق می افتد. ریل بازویی kbk نوع ساده تری از مدل های مختلف سیستم جابجایی kbk  است که کاربردهای خاصی در کارگاه ها و محیط های کاری دارد.

ریل بازویی kbk سیستم ساده ای نسبت به سیستم های مونو ریل kbk دارد و شامل یک محور ریلی افقی با قدرت حرکت به دور یک محور عمودی است. این ریل قابلیت آن را دارد تا با قدرت حرکت قلاب در طول ریل افقی و گردش ریل در طرفین محور عمودی، بخش بزرگی از محیط اطراف خود در سالن ها را پوشش دهد. 

کاربرد های ریل بازویی kbk 

ریل بازویی kbk کاربردهای بسیار متنوعی در خطوط تولید و جابجایی مواد وتجهیزات دارد؛ بطوریکه مدل های مختلف آن در بسیاری از کارخانجات مشاهده می‌شود. مزیت بزرگ این ریل حرکت دادن آسان و روان آن با نیروی دست می‌باشد که میتواند حول یک محور عمودی چرخش داشته باشد.ریل های بازویی در دو نوع پایه دار و بدون پایه طراحی و ساخته میشود.

درمواردی که در  نصب ریل های سقفی با مشکل رو برو باشیم.یکی از روش های جابجایی جایگزین این روش می باشد.در این روش بازویی به یک تیر عمودی نصب می شود.این محصول به گونه ای طراحی شده که حول محور تیر عمودی حدود 300درجه  قابل چرخش باشد.نصب آسان و کاربرد آسان این محصول از مزیت های آن است..

برخی بر این باورند که این نوع  محصول بیشتر برای فضاهای صنعتی و کوچک مانند صنایع قطعه سازی کاربرد دارد؛ اما ریل بازویی KBK  در ابعاد و اندازه های مختلف، در تمامی صنایع حتی صنایع بسیار بزرگ هم قابل استفاده است. این ریل میتواند علاوه بر حمل مواد و قطعات محصولی، حامل دستگاه های آویز سنگین مانند دستگاه های جوش گان و ... هم باشد.

جزئیات محصول

ارتباط با ما
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک 7
تلفن: 02165605715
فکس: 02165605719
تماس
تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار-خ وحید 3-پ 7
شنبه تا چهار شنبه 9:00 - 17:00

درباره ما