تهران . جاده قدیم کرج | جاده شهریار
بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک ۷
سیستم های جابجایی
KBK - EMS
صد ها پروژه موفق
ریل دروازه‌ای kbk

ریل دروازه‌ای kbk

با امکان حرکت در سالن و بدون نیاز به نصب سقفی

ریل دروازه‌ای kbk

از سری انواع ریل های kbk  مورد استفاده در صنایع و محیط های کاری، میتوان به ریل دروازه ای اشاره کرد. ساختار ظاهری ریل دروازه ای مانند یک قاب سه وجهی است که در قسمت بالایی خود، مجهز به یک شاخه با قابلیت جابجایی اجسام است.

دارای چرخ و امکان حرکت در سالن:

ریل دروازه ای به صورت چرخ دار و متحرک تولید می شود؛ فلذا این نوع ریل دارای قابلیت حرکت وحمل بار بدون نصب تجهیزات به سقف و دارای قدرت مانور و حرکت بالاست. قابلیت بارز این ریل ،حرکت در محل های کوچک است که بهترین روش جهت استفاده در محل هایی که قابلیت نصب ریل در سقف را ندارد،میباشد.این محصول با صرف نیروی کم به سهولت بار مورد نظر را جابجا می‌کند.

این ریل kbk با طراحی خاص خود، سهولت زیادی را در حین استفاده برای کاربر ایجاد میکند. به دلیل داشتن چرخ ، به سادگی جابجا شده و همچنین کاربری آسان آن، کاربران را مشتاق به استفاده از آن کرده است.

بدون نیاز به نصب سقفی:

معمولا ریل های kbk به ریل سقفی شهره دارند اما ساختار این سیستم جابجایی تفاوتی کلیدی با دیگر انواع خود دارد. در واقع، یکی از دیگر مزایای این محصول عدم نیاز به سقف می باشد. به گونه‌ای که در محیط بدون سقف به راحتی قابل استفاده است. این محصول با داشتن دو تیر عمودی عمود بر چرخ ها، به تجهیزات جانبی جهت نصب احتیاجی ندارد.

کاربردهای ریل دروازه ای kbkکاربرد ریل دروازه ای در اکثر صنایع مشهود است و با توجه به فرم طراحی متحرک خود، امکان بکارگیری در بخش های مختلفی از یک کارگاه را خواهد داشت و به همین دلیل در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.به طور مثال : بستن قالب تزریق بروی دستگاه تزریق پلاستیک، جابجایی قطعات ماشین کاری شده از روی دستگاه ها (تراش،فرز و...)، جابجایی قطعات ریخته گری، جابجایی قالب ها و...

قدرت حمل بار ریل دروازه ای:

قدرت حمل بار ریل دروازه ای محدوده مشخصی ندارد و به عوامل متعددی بستگی دارد. به منظور افزایش بازه محدوده قدرت این ریل، طراحی آن به صورت ریل دروازه ای تک پل و دو پل صورت می‌گیرد. ریل دروازه ای دو پل برای تحمل اوزان بیشتر طراحی شده است. 

عواملی مانند نوع ریل و تیرهای عمودی بکار رفته در سیستم، طول و ارتفاع تیرک ها، محل و نوع استفاده و ... نیز، روی قدرت تحمل بار ریل kbk دروازه ای تاثیر گذار خواهند بود.

نکته مهم اینجاست که این ریل kbk به صورت پیش ساخته ارائه نمیشود و در هر پروژه با توجه به مختصات نیاز کاربردی و فضای محیط کار، طراحی و تولید میگردد. این مورد به صنعتگران کمک می‌کند که تا حدودی، نگران محدودیت های احتمالی استفاده از این سیستم نباشند و در صورت نیاز به این سیستم، با توجه به شرایط کاری خود آن را سفارش دهند.

شرکت مهندسی روهین تراش با تکیه به توان تخصصی کارشناسان خبره این صنعت و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، بزرگترین طراح و تولید کننده ریل kbk و تمام انواع و متعلقات این سیستم جابجایی، با بهترین کیفیت ممکن، در پهنه بزرگ کشور ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با کارشناسان روهین تراش در رابطه با سیستم های مورد نیاز کارخانه یا کارگاه شما، میتوانید از طریق راه های ارتباطی ما، تماس بگیرید. 

 

 

جزئیات محصول

ارتباط با ما
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک 7
تلفن: 02165605715
فکس: 02165605719
تماس
تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار-خ وحید 3-پ 7
شنبه تا چهار شنبه 9:00 - 17:00

درباره ما