تهران . جاده قدیم کرج | جاده شهریار
بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک ۷
سیستم های جابجایی
KBK - EMS
صد ها پروژه موفق
استکر (kbk)

استکر (kbk)

جابجایی ریلی انبار همراه بالابر ( جایگزین لیفتراک)

استکر (kbk) سیستم جابجایی دارای بالابر

استکر kbk مجموعه ای بسیار کاربردی برای تسهیل جابجایی در انبار، خطوط تولید و تمام محیط های کاری است که در مواردی میتواند بهترین جایگزین لیفتراک برای انبار محصولات شما باشد.

استکر kbk به عنوان تجهیزاتی بدون ایجاد هرگونه آلودگی و با درجه اطمینان بالا برای برداشتن، بالابردن و جابجا کردن اجسام و پالت‌ها و جعبه ها درمحل های با عرض کم طراحی شده و قادر است حرکت های طولی،عرضی و دورانی را به سادگی وبا نیروی کم انجام دهد.

شرکت ها برای افزایش فضای انبار ها از ردیف های چند طبقه و نزدیک به هم استفاده میکنند که امکان بیشترین استفاده از فضای محدود را داشته باشند. در عین حال جابجایی کارتن ها و پالت های بزرگ محصولات، ابزار و ... حین انبار کردن و یا خروج از طبقات، نیاز به استفاده از ماشین آلاتی مانند لیفتراک یا تجهیز طبقات به سیستم های بسیار پیشرفته دارد.

در بسیاری موارد به دلیل نوع محصول (مواد غذایی،دارویی و...) و یا اندازه فضای موجود برای انبارش و نگهداری محصول، امکان استفاده از لیفتراک و سایر تجهیزات مشابه وجود ندارد. مثلا حرکت و چرخش لیتراک در ردیف های بین قفسه ها ممکن نیست و جابجایی دستی کالا هم غیر ممکن است. 

بهترین گزینه برای جایگزینی لیفتراک در این موارد، استکر kbk می‌باشد. این سیستم به راحتی در میان قفسه های محیطی حرکت می کند و توانایی چرخش، برداشتن، بلند کردن و جابجایی سیستم را خواهد داشت.

نحوه عملکرد سیستم استکر  kbk

جابجایی طولی و عرضی این سیستم به صورت دستی و با توجه به مسیر حرکت ریل حامل انجام خواهد شد؛ بنابراین بدون مصرف انرژی و برق کار میکند و برای حرکت هم با توجه به ویژگی ریل های kbk، به کمترین مقدار نیرو و بدون نیاز به فشار قدرتمند، عمل میکند. برای چرخش استکر به جهت های مختلف هم از یک سیستم دوار بسیار روان استفاده می‌شود.

جابجایی لیفتر یا بالابر نیز، به صورت برقی توسط یک موتور قدرتمند متصل به دستگاه انجام می‌شود.

بیشترین کاربرد این محصول در انبار می باشد به گونه ای که ستون عمودی این دستگاه در محورهای طول و عرض به راحتی قابل جابجایی بوده و همچنین شاخک های آن در محور ارتفاء  قابلیت جابجایی دارد. 

استکر kbk یک سیستم جابجایی بسیار کاربردی است که توسط کارشناسان روهین تراش وابسته به نوع نیاز شما، در اندازه ها، قدرت ها، و ارتفاع های مختلف، طراحی، تولید و نصب می‌شود.

انواع ریل های تولیدی توسط شرکت مهندسی روهین تراش، ما حصل سال ها مطالعه و تحقیق و تجربه در زمینه صنعت جابجایی هستند. مهندسین و کارشناسان روهین تراش از مرحله تخمین نیاز تا طراحی و تولید و خدمات پس از نصب، همراه شما هستند تا بهترین نتایج را برای مجموعه شما رقم بزنند. اگرچه روهین تراش رقیبی در این سطح کیفی طراحی و تولید ریل kbk در ایران ندارد، اما همواره ما رقابت سختی با صنایع خارجی و حتی با دیروز های خودمان داریم  تا در مسیر ارتقاء روز افزون کیفیت، منفع نباشیم.

شما همواره میتوانید ضمن تماس با کارشناسان روهین تراش برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فنی ما، نسبت به سطح نیاز های طراحی و تولید این قطعات متناسب با پروژه و کسب و کار خودتان، اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

جزئیات محصول

ارتباط با ما
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار بعد از سعید آباد | خیابان وحید۳ پلاک 7
تلفن: 02165605715
فکس: 02165605719
تماس
تهران جاده قدیم کرج | جاده شهریار-خ وحید 3-پ 7
شنبه تا چهار شنبه 9:00 - 17:00

درباره ما